Přijďte se podívat na nový pavilon

Ve čtvrtek 29. listopadu 2012 pořádá Klaudiánová nemocnice Den otevřených dveří v novém pavilonu interních oborů. Ve 13 hodin se poprvé pro veřejnost otevřou dveře budovy, která již nyní začíná sloužit pacientům. Práce na dokončení vybavení nábytkem a přístrojovou technikou se finišují, lůžková patra se těší na své první obyvatele. Od 1.1. 2013  začnou v nové budově ordinovat i všechny ambulance, které jsou v tuto chvíli na jiných místech v Mladé Boleslavi, zejména na poliklinice Modrá hvězda.

Veřejnosti bude zpřístupněna část patra s lůžky jednotky intenzivní péče, patro lůžkové, patro s provozem gastroenterologie i některé odborné ambulance. Pro zájemce je připraveno zdarma měření krevního tlaku a orientační měření hladiny cukru v krvi. K zodpovězení případných dotazů bude připraven personál jednotlivých oddělení, zároveň prosíme o respektování jeho pokynů. Den otevřených dveří skončí v 18 hodin, další možnost prohlídky se všem naskytne až v roli pacientů.