Dárky pro miminka od Dobrotet

dobrotety2015

Občanské sdružení Dobrotety, respektive jeho zástupkyně Šárka Kroužková, přineslo na dětské oddělení Klaudiánovy nemocnice krásný dárek pro nedonošené děti. Kromě nového hnízda Neobed také polohovací polštářky a válce simulující pobyt v děloze a drobnosti pro novopečené maminky. Většina věcí, které setry na oddělení využijí pro dříve narozené děti, pochází z malých dílen a je ručně šitá. Jejich hodnota je zhruba 10 tisíc korun. Občanské sdružení Dobrotety (www.dobrotety.cz) spolupracuje s dětským oddělením Klaudiánovy nemocnice pravidelně - od roku 2012, kdy sdružení vzniklo, sem nosí pleny, hračky, povlečení, deky, osušky, knížky, a další věci, které nemocné děti potřebují. Za pomoc děkujeme!